O nas

Czym jest Benji’s Planet?

Benji’s Planet to karma stworzona z prawdziwą troską o nasze środowisko, zdrowie Twojego pupila oraz Twoje zadowolenie. Nasza karma jest wytwarzana w nowoczesnych warunkach o najwyższych standardach w zakresie bezpieczeństwa żywności. Proces przygotowania naszej karmy odbywa się w niższej temperaturze oraz trwa dłużej, upodabniając się do gotowania na parze. Karma jest też wytłaczana przy mniejszym ciśnieniu. Wszystko to prowadzi do unikalnej soczystości karmy i zachowaniu wysokiej zawartości składników odżywczych przy jednoczesnym wysokim poziomie bezpieczeństwa. Dzięki temu nasza karma jest lekkostrawna, pełnoporcjowa, zdrowa i przede wszystkim bardzo smaczna. Polecamy sprawdzić to z pupilem!

Kim jesteśmy?

Benji’s Planet to młoda Polska firma założona przez pięciu kolegów ze studiów, w tym dwóch braci – Oscara, Michała, Wojtka, Konrada oraz Łukasza. Od samego początku robimy, co możemy, aby dbać o zdrowie naszych pupili, przy jednoczesnym maksymalnym troszczeniu się o środowisko naturalne – w końcu mamy tylko jedną planetę. Reprezentujemy to, co najlepsze – zarówno w idealistycznych startupach jak i firmach rodzinnych. W 2019 wystartowaliśmy z projektem, który ma na celu odmienić sposób dostarczania żywności dla piesków, tak aby proces ten był lepszy dla Ciebie, Twojego pupila oraz naszej planety. Zwierzęta towarzyszą nam od zawsze – zarówno koty jak i pieski od lat są naszymi domownikami. Miłość do zwierząt, profesjonalizm w zakresie innowacji oraz pasja do ochrony środowiska stworzyły Benji’s Planet w obecnym kształcie.

Oscar Krysik, Konrad Korzeniewski, Wojtek Mądry, Michał Mądry, Łukasz Czech
Innowacje Produktowe, E-Commerce, Świeże Składniki, Logistyka

Dlaczego warto nam zaufać?

Sama miłość do zwierząt rzadko wystarcza do stworzenia świetnego, pełnowartościowego produktu, o zbilansowanym i doskonale skomponowanym składzie. Potrzebny jest zespół, który ma duże doświadczenie, ogromną mobilizację i szerokie kompetencje – tak jak w przypadku Benji’s Planet. Zespół jest naprawdę różnorodny! Nad tym, aby Twój piesek był nakarmiony jak najlepiej pracuje rolnik, prawnik, dwóch ekspertów od innowacji produktowych i procesowych w branży spożywczej oraz specjalista od sprzedaży internetowej. Dzięki temu znamy cały proces produkcji od pola do stołu, co zapewnia najwyższą możliwą jakość Twojemu pupilowi. W naszej ekipie są zarówno osoby, które porzuciły korporacje, jak i osoby które nie porzuciły wsi i naturalnej produkcji żywności. Czy wspominaliśmy już, że jesteśmy też w 100% Polską firmą?

Innowacje Produktowe, E-Commerce, Świeże Składniki, Logistyka

Dokąd zmierzamy?

Jak widać, nie jesteśmy międzynarodową korporacją a młodym, polskim przedsięwzięciem. W związku z tym, rozwijamy się małymi kroczkami, nieustannie idąc w stronę lepszego świata. Jednym z naszych celów jest dostarczanie jak najlepszej jakości karmy, w jak najniższej cenie, przy jak najmniejszym wpływie na środowisko. Rozpoczęliśmy od opakowań, jednak w planach mamy nieustanny rozwój. Jesteśmy też otwarci na Twoje sugestie! Rozpoczęliśmy od karm suchych, które spotkały się z ciepłym przyjęciem. Teraz czas na nowe produkty takie jak karmy mokre, smaczki i nowe innowacyjne surowce. Obserwuj nas aby dowiedzieć się, co nowego można wymyślić w zakresie żywienia psów!

Plan rozwoju Benji's Planet