O nas

Skoro razem mamy sprawić, aby świat Twojego psa był piękniejszy, to warto lepiej się poznać. Poniżej znajdziesz kilka słów prosto z serca założycieli Benji’s Planet, czyli:

konrad_2

Konrad Korzeniewski

Zwierzęta towarzyszą mi od najmłodszych lat. Przez większość swojego życia mieszkałem co najmniej z jednym psem. Zdarzały się też momenty, w których pod naszym dachem mieliśmy nawet cztery psiaki. Obecnie jestem szczęśliwym wspólokatorem dwóch schroniskowych kundelków.
Po zakończeniu studiów swoją przygodę z biznesem zaczynałem w firmach doradczych oraz banku inwestycyjnym. Okazało się jednak, że korporacja to nie do końca mój świat. Po kilku latach współpracy z Michałem stworzyliśmy Benji’s Planet. W Benji’s Planet mamy najwspanialszych klientów na świecie – psy. Mam nadzieję, żenasza karma sprawi im wiele radości!

michal_4

Michał Mądry

Do dzisiaj wspominam dzieciństwo u boku mojego ukochanego psa – Toledo. Uwielbiałem się z nim bawić. Niestety tego samego nie mogę powiedzieć o spacerach. Obecnie jestem dumnym tatą kotki Maine Coon, która wyglądem przypomina bardziej tygrysa niż niewinnego kotka. Od kilku lat prowadzę spółkę doradczą i specjalizuję się w zarządzaniu projektami. Etyka, szczerość i zrównoważony rozwój to najważniejsze wartości w mojej codziennej pracy. Teraz nadszedł moment, aby te wartości przełożyć na produkt, który od dawna siedzi w mojej głowie. Benji’s Planet jest uosobieniem tego, czym kieruję się nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym.

oscar_5

Oscar Krysik

Pewnie Was zaskoczę, ale niestety nigdy nie mieliśmy w rodzinie psa, bo… jestem uczulony na sierść. Jednak miłość do zwierząt po kilku latach wygrała i razem z bratem przygarnęliśmy jaszczurki. Mieliśmy potem też Klexię, czyli hipoalergiczną kotkę, która miała być kotem Klexem. Od kilku lat zajmuję się marketingiem. Obecnie wprowadzam na rynek polski trzecią markę w ciągu 4 lat. Wszystkie te marki łączy świetny produkt, silne wartości i odwaga, aby zmieniać świat na lepsze. Moim marzeniem od samego początku było to, żeby móc to samo powiedzieć o Benji’s Planet. I tak się składa, że ono się spełniło.

lukasz_3

Łukasz Czech

Pochodzę z wioski we wschodniej Polsce, gdzie wiele czasu spędzałem wśród zwierząt. Całe życie jestem związany z rolnictwem, zaczynając od pracy w polu, poprzez finansowanie produkcji, kończąc na wytwarzaniu nowych rozwiązań IT dla sektora rolno-spożywczego. Przez lata pracy zauważyłem, że coraz częściej produktom brakuje transparentności oraz prostoty w składzie. Firmy zapominają o tym, co najważniejsze – dobrej jakości produktu, bez zbędnej marketingowej ściemy. Dlatego rozwijając Benji’s Planet wiem, że robię coś naprawdę dobrego i ważnego nie tylko dla psiaków, ale i dla naszej planety.

wojtek_1

Wojtek Mądry

Dorastałem razem z Tolkiem i uwierzcie – był najbardziej żywiołowym psem na świecie. Zjadał wszystko to, co stanęło na jego drodze i za każdym razem straszył moich znajomych. Dziś, będąc głowa rodziny wiem, że nie będzie ona pełna bez czworonoga u naszego boku. Każdego dnia dbam o bezpieczeństwo klientów prowadzących działalność gospodarczą. Jestem radcą prawnym, dlatego Benji’s Planet to cudowna okazja do tego, aby być jeszcze bliżej biznesu. A to, że jest to marka, z która się utożsamiam, bo stawia na szczerość, transparentność i najwyższej jakości produkt, to już dodatek, z którego jestem niezwykle dumny.

To właśnie my – Konrad, Łukasz, Michał, Oscar i Wojtek – stoimy za Benji’s Planet. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy poznać się bliżej i pamiętaj, że zawsze możesz się z nami skontaktować poprzez benji@benjisplanet.com. Do usłyszenia!